gwarancja najlepszej ceny za samochód
skup samochodów Warszawa Mokotów
Skup samochodów to nasza profesja. Skup aut osobowych, dostawczych. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na terenie Piaseczna i okolic.
skup aut Piaseczno - więcej
kasacja samochodów Warszawa Mokotów
Skupujemy samochody osobowe, dostawcze, W każdym stanie spalone, rozbite, zniszczone bez ważnego przeglądu
kasacja i złomowanie pojazdów - więcej

KASACJA SAMOCHODÓW I ZŁOMOWANIE POJAZÓW - WARSZAWA

wyślij sms, oddzwonimyJeżeli muszą państwo poddać pojazd kasacji, u nas usługi te wykonywane są w pełni legalnie i fachowo. Złomowaniu poddajemy samochody osobowe i dostawcze. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w Piasecznie. Specjalnie dla Państwa kasacja pojazdów będzie przeprowadzona zgodnie z najwyższymi standardami.

Złomowanie samochodów należy wykonywać tego w profesjonalnych stacjach demontażu aby uniknąć w późniejszym okresie prawnych komplikacji. Korzystając z naszych usług otrzymają Państwo wszystkie niezbędne papiery, które umożliwią legalne wyrejestrowanie auta. Nasze usługi wykonujemy bardzo sprawnie dlatego nie będą musieli Państwo poświęcić więcej czasu niż to konieczne na czynności związane z kasacją. Kolejnym atutem, który przemawia za skorzystaniem z naszej propozycji jest fakt, że dzięki nam środowisko nie będzie ulegać niepotrzebnym zanieczyszczeniom. Zalety te są bardzo ważne i dlatego też zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Złomowanie pojazdów jest usługą wymagającą odpowiedniego podejścia i doświadczenia.

Jeżeli państwo potrzebują starszych, tanich używanych samochodów jesteśmy w stanie państwu dostarczyć tego rodzaju auta. Dodatkowo mamy w ofercie używane części samochodowe do większości starszych jak i nowszych samochodów.

Gwarantujemy państwu najwyższą jakość wykonywania złomowania pojazdów w Warszawie. Jeżeli potrzebują umówić się na inny termin niż standardowe godziny otwarcia naszej firmy zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Na pewno osiągniemy kompromis.

ZADZWOŃ, NIE CZEKAJ!!!! tel. 517-059-233

Za pojazdy płacimy gotówką

Oględziny i wycena w dniu zgłoszenia

Pomagamy załatwić wszelkie formalności